Exiled - Gaming Romania este o comunitate bazata pe gaming-ul profesionist.


Propunere - Categorie generala

 



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos   Mesaj • Pagina 1 din 1

HazZaRD
#1

Lun Aug 08, 2016 3:47 pm

HazZaRD
Contribuitor
Contribuitor
Propun adaugarea unei categorii numita Categorie generala. Categorie gen Web, Design, IT.
Aici ar putea intra urmatoarele forumuri:
  • Discutii generale (Un forum unde se poate discuta despre orice).
  • Viata reala (Acest forum are nevoie de urmatoarele subforumuri: Stiri, Povestea voastra, Articole si povesti, Mituri si legende, Retete culinare, Stil de viata, Stiati ca...?, Sondaje, Descoperirile lumii, Horoscop, Subiectul zilei).
  • Zona distractiei (Acest forum are nevoie de urmatoarele subforumuri: Jocuri forumiste, Imagini, Bancuri, Filmulete, Parodii).
  • Cinema (Acest forum are nevoie de urmatoarele subforumuri: Filme, Seriale, Anime, Discutii despre filme).
  • Muzica (Acest forum are nevoie de urmatoarele subforumuri: Playlist, Music is life).
  • Bazar (Acest forum are nevoie de urmatoarele subforumuri: Vand, Cumpar, Schimb, Zona teparilor)


Cateva din aceste forumuri am vazut ca le aveti (Stiri, jocuri pe forum, etc.) Acestea care sunt pot fi doar mutate, bineinteles daca aceasta propunere va fi acceptata. Am facut propunerea pentru a diversifica si mai mult forumul si pentru a ne extinde pe mai multe ramuri :)

Andrei_Boss
#2

Lun Aug 08, 2016 3:58 pm

Andrei_Boss
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Stiri, jocuri pe forum,Muzica, Filme,Bancuri,Video Funy, Poze funny exista deja pe forum nu cred ca este nevoie de asa ceva.

HazZaRD
#3

Lun Aug 08, 2016 4:51 pm

HazZaRD
Contribuitor
Contribuitor
Am vazut dar acestea sunt ramuri mici ale unor copaci mari :D Parerea mea a fost ca e mai bine sa avem tot copacu decat 2 crengi si 3 frunze :D

Adi
#4

Lun Aug 08, 2016 6:08 pm

Adi

Propunere - Categorie generala Lb053KT
fK.HazZaRD a scris:Am vazut dar acestea sunt ramuri mici ale unor copaci mari :D Parerea mea a fost ca e mai bine sa avem tot copacu decat 2 crengi si 3 frunze :D

Toate acele ramuri de le-ai enumerat tu exista pe forum, nu văd rostul duplicări lor ? aa

https://forumul-exiled.forumgratuit.ro
HazZaRD
#5

Lun Aug 08, 2016 6:16 pm

HazZaRD
Contribuitor
Contribuitor
Nu sunt toate, poti verifica.

Adi
#6

Lun Aug 08, 2016 7:14 pm

Adi

Propunere - Categorie generala Lb053KT
Discutii generale
Viata reala

Cele de mai sus nu exista, dar in principiu vreau ca forumul sa fie clean doar ceea ce este necesar resurse si suport nu cred ca este nevoie de astfel de forumuri deoarece in ele se creeaza 5-10 subiecte maxim si dupa se abandoneaza (nu exista activitate) si atunci forumul se incarca aiurea

https://forumul-exiled.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat
#7


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus   Mesaj • Pagina 1 din 1