Exiled - Gaming Romania este o comunitate bazata pe gaming-ul profesionist.


Cerere GM DryGin

 



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos   Mesaj • Pagina 1 din 1

DryGin
#1

Sam Mar 09, 2013 9:54 pm

DryGin
Membru
Membru
Nume:Istrate Marian
Nick pe server: DryGinWoW
Varsta: 16 Ani
ID Messenger (obligatoriu): mt2_obby
ID Skype (doar daca ai): ---
Experienta GM:3 ani si cateva luni
Experienta Metin2: joc metin din 2006
Timp jucat pe serverul Horror Metin2: 1 zi
De ce vrei GM: Pai , sa va fac o scurta prezentare ...
Dacă este necesar, fac şi o scurtă prezentare :
Sunt un om vicios.Şi îmi plac, la rândul meu, oamenii cu vicii. Îmi este teamă şi nu am încredere într-un om care nu are niciun viciu. Dacă întâlnesc o astfel de persoană, care în aparenţă, nu pare vicioasă, încep să mă gândesc oare ce pitic psihopat îi zace pe creier… Adică, orice om, în anumite momente, trebuie să refuleze în ceva sau prin ceva. Omul ăla nevicios, cum se descărcă? Omul ăla nevicios, cum pare uman şi nu o maşinărie care nu-şi controlează viaţă şi toate aspectele ei până în cele mai fixiste moduri?
Despre mine: Sunt un om obişnuit cu bune şi rele.Nu cer mai mult decât mi se poate oferi , şi ofer atât cât am.Vreau sa acord şi sa mi se acorde încredere fără limită. Sunt sincer şi vreau sa mi se raspundă la fel.Sunt o persoană optimistă care crede că relaţiile sunt importante în viaţa noastră şi ca trebuie învatat din trecut, dar nu trebuie să traieşti în trecut.Nu prea am timpul să frecventez locuri unde aş putea cunoaşte oameni noi. Mă ghidez după principii în viaţă şi cred că asta e busola pentru fiecare om.Bucuria pentru fiecare vine din gesturi si lucruri mărunte pe care le oferi şi le primeşti în fiecare zi.Sunt o fire foarte deschisă şi prietenoasă,mă ataşez repede de o persoana, dar tot la fel de repede mă dezataşez dacă persoana respectivă îmi trădează încrederea...tind să cred că înca sunt naiv. Mă încred prea repede în persoane pe care doar cred că le cunosc foarte bine, când de fapt nu este aşa, şi nu numai o dată am avut de suferit de pe urma acestei trăsaturi de caracter pe care o am şi pe care tind să o consider ca fiind un defect.Nu am o fire impulsivă, ba chiar sunt foarte calm.Mă descurc în orice situaţie şi asta datorită firii optimiste pe care o am.Mă consider o persoană sensibilă ,sinceră,educată cu un simţ al umorului dezvoltat.Sunt o persoană foarte fidelă, mă gândesc la cei din jur şi acţionez în aşa fel încât să ajut,nu-i pun pe cei din jur într-o postură proastă doar pentru a ieşi în evidenţă,sunt respectuos,nu sunt gelos, nu judec oamenii înainte să-i cunosc,sunt ambiţios după cum am spus şi doresc să mă autodepăşesc,înţeleg sensul cuvântului "nu",când iubesc o persoană, o iubesc cu tot cu defectele şi lipsurile ei,nu importunez persoanele,nu judec janghinoşii,îmi place lucrul în echipă,sunt foarte amuzant,am încredere în mine,sunt ascultător şi nu ofer sfaturi , numai atunci când mi se cer, sunt o persoană foarte matură,foarte glumeţ, dar când e vorba de seriozitate, seriozitate e.Pentru mine nu există o persoană urâtă. Toţi oamenii sunt frumoşi. Contează ce se ascunde în interior, nu pe exterior.[ cel puţin pentru mine] Îmi place foarte mult să citesc. Îmi plac călătoriile, îmi plac plimbările.O calitate de-a mea mai este şi că sunt un bun psiholog. Îmi place să ascult problemele oamenilor, iar apoi să încerc să-i ajut. Sunt foarte prietenos, şi de aceea aş dori să am câţiva prieteni virtuali. Aş dori să vă cunosc pe toţi în parte şi să vă ajut cu ce pot.
As vrea GM , sa ajut serveru , sa il populez , pot face si un filmulet cu prezentare si sa il uploadez pe youtube . Ce imi cereti aia fac
Cum poti plati GM (activitate sau donatie):Multa , dar foarte multa activitate
Multumesc Mult ca mi-ati citit cererea .
Salut




Ultima editare efectuata de catre DryGin in Dum Mar 10, 2013 10:54 am, editata de 1 ori

мädáℓïη
#2

Sam Mar 09, 2013 9:58 pm

мädáℓïη
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Cerere GM DryGin 3299854069 ... Mi-am schimbat parerea ...



Ultima editare efectuata de catre мädáℓïη in Sam Mar 09, 2013 10:19 pm, editata de 1 ori

DryGin
#3

Sam Mar 09, 2013 9:59 pm

DryGin
Membru
Membru
Okei , asta a fost o parerea de-a ta . Multumesc Frumos . :d .
Dar sa iti spun ceva . Nu am dc sa mint ca joc de 3 4 zile pe server .
Inca odata Multumesc


PS : Acum mi-am extractat metinu

мädáℓïη
#4

Sam Mar 09, 2013 10:00 pm

мädáℓïη
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Si cum ai numele pe sv daca joci de 3 4 zile ?

reLax
#5

Sam Mar 09, 2013 10:01 pm

reLax
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Mie imi pari un baiat de treaba Cerere GM DryGin 3299854069

DryGin
#6

Sam Mar 09, 2013 10:03 pm

DryGin
Membru
Membru
Multumesc Frumos RelaX . Respect si tie pentru grad .
Madalin , invata sa citesti ... Am zis ca n-am dc sa mint ,, MINT ''

JustFwck
#7

Sam Mar 09, 2013 10:12 pm

JustFwck
Membru
Membru
Cerere GM DryGin 3299854069 un baiat la locu lui si de treaba


EDIT AlinusH. : Next time ai warn! Nu faci parte din staff!

мädáℓïη
#8

Sam Mar 09, 2013 10:13 pm

мädáℓïη
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Just faci cumva parte din STAFF HORRORMETIN2 DE DAI PRO ... ?

reLax
#9

Sam Mar 09, 2013 10:15 pm

reLax
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Deci nu vreau sa va certati , a dat cu parerea.

DryGin
#10

Dum Mar 10, 2013 1:27 pm

DryGin
Membru
Membru
Alte Pareri :> ?

Adi
#11

Dum Mar 10, 2013 1:30 pm

Adi

Cerere GM DryGin Lb053KT
Cerere GM DryGin 3299854069

https://forumul-exiled.forumgratuit.ro
L3oN
#12

Dum Mar 10, 2013 1:59 pm

L3oN
Exiled Skill +2
Exiled Skill +2
Cerere GM DryGin 3299854069

Raducu[#]
#13

Dum Mar 10, 2013 2:21 pm

Raducu[#]
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Cerere GM DryGin 3299854069 ...................

DryGin
#14

Dum Mar 10, 2013 5:50 pm

DryGin
Membru
Membru
Multumesc la toti , ce sa spun , ma asteptam sa primesc si Contra .
Sincer , va sunt recunoscator la toti deoarece ma incurajati , acum , tine de OWN .
Nu va voi dezamagi .
Mai astept pareri

Dev1l
#15

Dum Mar 10, 2013 8:42 pm

Dev1l
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Cerere GM DryGin 3299854069 .. esti un baiat de treaba

DryGin
#16

Dum Mar 10, 2013 9:27 pm

DryGin
Membru
Membru
Ma bucur sa vad ca multa lume ma place ca persoana .
O mai spun odata .
Daca la OwN nu-i place , nu am ce sa mai fac ....
Multumesc la toti

KidStyLe
#17

Lun Mar 11, 2013 11:52 am

KidStyLe
Exiled Skill +3
Exiled Skill +3
Bravo amice sper sa primesti GM

Cr4Zy !P
#18

Joi Mar 14, 2013 6:26 pm

Cr4Zy !P
Exiled Skill +1
Exiled Skill +1
Cerere GM DryGin 3299854069...

Continut sponsorizat
#19


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus   Mesaj • Pagina 1 din 1