Exiled - Gaming Romania este o comunitate bazata pe gaming-ul profesionist.


[Revenire]Raducu[#]

 



Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos   Mesaj • Pagina 1 din 1

Raducu[#]
#1

Dum Mar 10, 2013 5:37 pm

Raducu[#]
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Multumesc lui Alin pentru gradul reacordat, Lui Adi ca nu m-a lasat sa plec;) si lui reLax pentru ca m-a sustinut.
Trecem peste tot ce a fost;)

Spor la topicuri

Adi
#2

Dum Mar 10, 2013 5:39 pm

Adi

[Revenire]Raducu[#] Lb053KT
asa :)) ❤

https://forumul-exiled.forumgratuit.ro
reLax
#3

Dum Mar 10, 2013 5:43 pm

reLax
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Asa frate , bine ca ti-a venit mintea la cap.

Raducu[#]
#4

Dum Mar 10, 2013 8:14 pm

Raducu[#]
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
trasesem si eu legale :">

Adi
#5

Dum Mar 10, 2013 9:45 pm

Adi

[Revenire]Raducu[#] Lb053KT
legale? =)) :roll:

https://forumul-exiled.forumgratuit.ro
Kendooo
#6

Sam Mar 16, 2013 9:49 pm

Kendooo
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
legale:))))

мädáℓïη
#7

Sam Mar 16, 2013 10:30 pm

мädáℓïη
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Daca nu ti se facea oferta cu gradu de FONDATOR ... Nu ramaneai in comunitate ... 100% ...

Raducu[#]
#8

Sam Mar 16, 2013 10:41 pm

Raducu[#]
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
[Revenire]Raducu[#] 809829768 Utilizator Banat:) . Eram Administrator si oricum eram activ ca si acum dar daca nu comenteaza un fraier nu se poate. Esti de 3 zile in comunitate si ai 162 de mesaje facute din Off-Topic si Spam si acum comentezi la oricine. Si nimeni nu mi-a facut oferta pentru acest grad eu singur mi l-am dat cu acordul lui Adi si reLax pentru ca sunt capabil sa "tin" acest grad pe proprii umeri

Cr4Zy !P
#9

Dum Mar 17, 2013 7:14 pm

Cr4Zy !P
Exiled Skill +1
Exiled Skill +1
Raducu am observat de cand sunt pe comunitate ca tu nu esti acel baiat de treaba din cate ai facut tu prezenta ta descriere ... Tu dai ban la oricare om spune adevarul despre tine ... Si cum se zice " Te supara Adevarul " ... Acela esti tu ... Sunt total de acord cu Madalin ... Daca nu ti se facea oferta ca fiind FONDATOR ... Tu erai plecat de pe aceasta comunitate ... Si imi pare nespus de rau ... Ca i-ai dat ban la Madalin fiindca a spus adevarul despre tine ... Sper sa ma intelegi cu aceasta descriere si nu o mai sterge ... Si mesajele le are facute din tutoriale si la HorrorMetin2 ... Facea parte din staff daca ai vazut si tu ...

Raducu[#]
#10

Dum Mar 17, 2013 7:19 pm

Raducu[#]
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Nu ma supara adevarul respect regulile la sange atata tot . Esti perfect? oricine are si defecte el deja avea 2 advertismente , este vina mea ca el nu stie sa isi tina gura ? Eu doar aplic regulile scrise de Adi . El vine si comenteaza nici macar nu stie care a fost problema. Nu i-am sters nici un mesaj:) ca sa sti si tu si nici tu nu sti subiectul disctuiei

reLax
#11

Dum Mar 17, 2013 7:23 pm

reLax
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Deci fara certuri inutile , de unde stii tu ca a luat ban?

Raducu[#]
#12

Dum Mar 17, 2013 7:27 pm

Raducu[#]
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Frate, bubuie prostia in ei . Trebuie sa vorbeasca unul aiurea. nu se simte bine pana nu deschide gura

Cr4Zy !P
#13

Dum Mar 17, 2013 8:48 pm

Cr4Zy !P
Exiled Skill +1
Exiled Skill +1
Stiu ca a luat ban ... Pentru ca a incercat sa intre pe forum ... Si mia zis pe Facebook ca nu merge ... Pentru ca scrie ca a luat ban ...

Raducu[#]
#14

Dum Mar 17, 2013 8:53 pm

Raducu[#]
Exiled Skill +4
Exiled Skill +4
Cr4Zy !P vad ca iti place sa faci off-topic

Continut sponsorizat
#15


Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus   Mesaj • Pagina 1 din 1